У Єврокомісії пояснили, що роботи над Угодою про асоціацію закінчено

Офіційний представник Єврокомісії Петер Стано заявив, що роботи над текстом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС завершено, і питання – у підписанні та реалізації документу.

Про це він сказав у понеділок на брифінгу в Брюсселі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами офіційного представника Єврокомісії, "робота закінчена торік, і переговори по тексту цієї угоди прийшли до позитивного фіналу" . Текст був парафований і підготовлений до саміту "Східного партнерства" у Вільнюсі,Є зазначив європейський чиновник.

"Тепер потрібно , щоб Україна швидко підписала цю угоду з її торговельною частиною і втілювала в життя", – зазначив представник Єврокомісії.

За його словами, Київ не взяв на себе жодних зобов'язань по перспективам підписання Угоди про асоціацію з ЄС і невиразно реагував в ході недавньої зустрічі між єврокомісаром Штефаном Фюле і першим віце-прем'єром України Сергієм Арбузовим.

"Як наслідок, зараз немає робіт, як таких, за угодою про асоціацію. Вони закінчені. Тепер питання стоїть про те, як ця угода може бути підписана і швидко реалізована, задовольняючи при цьому побажання України", – повідомив Петер Стано.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 14:02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.