Узгоджено високотехнологічне співробітництво між Україною та РФ

Віце-прем'єр Росії Дмитро Рогозін погодив з українським колегою Юрієм Бойком документи щодо розвитку співробітництва у високотехнологічних галузях промисловості.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми завершуємо підготовку документів до схвалення двома президентами. Сьогодні я зустрічався з делегацією європейських промисловців, чиновників, очолює її віце-прем'єр уряду України Юрій Бойко. Ми пройшлися по досьє з авіації, ракетно-космічної промисловості, суднобудування, моторобудування, узгодили всі останні букви протоколу. Якщо ми все це узгодимо, то для України це реальний шанс відновити той найпотужніший потенціал, який або спить, або в чому занапащений", – сказав Д.Рогозін.

За його словами, ці документи спрямовані на відновлення промисловості України. Водночас, підписання Україною асоціації з Євросоюзом, зазначив він, призвело б до повної деградації української промисловості.

Віце-прем'єр особливо відзначив, що Росія також іде по шляху зближення з ЄС і вважає його своїм стратегічним партнером, а себе частиною Великої Європи. "Для Росії Європа це теж не заказник якийсь, куди ми ніколи не підемо", – сказав він.

Однак перед поглибленням співпраці з Європою Росія повинна відновити свою промисловість, зазначив Д.Рогозін.Коментарі

Додати коментар


Віктор

Клоуни!

ГОЛОВНЕ на 07 березня 2021, 6:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.