"Дорожня карта" поглибить стратегічні відносини між Україною і РФ – президенти

Президент України Віктор Янукович висловив переконання, що підготовлений план дій з врегулювання торгівельно-економічних обмежень між Україною і Росією істотно поглибить стратегічне партнерство між країнами. Про це повідомляє "ІНТЕРФАКС – Україна".

"Ми спільно підготували план дій з врегулювання торгівельний-економічних обмежень, так звану "дорожню карту" , яка дозволить істотно поліпшити показники в цій сфері", - сказав він у вівторок у Москві, виступаючи на шостому засіданні російсько-української міждержавної комісії.

"Реалізація плану дій значно поглибить наше стратегічне співробітництво з багатьох напрямків і зрушить з мертвої точки реалізацію тих проектів, які ми вже давно почали, але з тих чи інших причин їх реалізація або сповільнилася, або зупинилася", - підкреслив Президент України.

Він додав, що це особливо стосується високотехнологічних галузей економіки.

В свою чергу Президент Росії Володимир Путін заявив, що розроблений план дій з врегулювання торговельних обмежень з Україною спрямований на відновлення обсягів товарообігу між двома країнами.

"На це ( відновлення обсягів товарообігу – Ред.) і буде спрямований план з врегулювання торговельних обмежень, який повинен бути схвалений за підсумками сьогоднішнього засідання", - сказав В.Путін.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 грудня 2018, 17:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.