Завдяки домовленостям з РФ бюджет буде розглянуто вже в середу, – Азаров

Україна, завдяки досягнутим з РФ домовленостям, зможе ухвалити державний бюджет на 2014 рік, заявив прем'єр-міністр країни Микола Азаров.

Відкриваючи засідання уряду в Києві, він уточнив, що документ буде розглянуто урядом в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Вчорашні домовленості дають нам можливість прийняти бюджет соціального розвитку країни, що було до цього неможливо", – сказав Азаров. Він назвав історичними домовленості з РФ щодо зниження ціни на газ і кредиту.

"Вчора відбулася історична подія – після трьох з половиною років дії газового контракту, який день за днем знекровлював вітчизняну економіку, Президенту України вдалося поставити крапку в історії тієї зради національних інтересів, за яку несуть відповідальність політичні сили, котрі й сьогодні провокують нестабільність в країні", – сказав прем'єр.

Він нагадав, що президент Віктор Янукович домовився "про економічно обґрунтовану ціну на газ з 1 січня і до кінця дії контракту". За його словами, це "відкриває можливості для української промисловості, енергетики, житлово-комунального господарства відновити економічне зростання".Коментарі

Додати коментар


Полина

Жаль, что раньше не догадались, ведь соглашения могли быть подписаны еще два года назад, а так из этих средств покроем убытки нанесенные политикой евроинтеграции, "поможем" олигархов, ну может на мелкие расходы останется.

ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 3:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.