Інвестори UniCredit Group просять допомоги у Януковича

Одна з найбільших міжнародних фінустанов UniCredit Group звернулася до президента Віктора Януковича з проханням запобігти наростаючому міжнародному скандалу, пов'язаному зі спробою не повернути кредитору рекордну за весь час незалежності України позику - 200 мільйонів доларів.

Про це повідомляють "Коментарі".

За словами юриста Єгора Штокалова, що представляє інтереси кредитора, мова йде про кредитне неповернення групою компаній "ІСА Прайм Девелопмент", яку очолює Олександр Башенко, банку ПАТ Укрсоцбанк, який входить до складу UniCredit Group.

"UniCredit Group підготувала листа президенту Януковичу за підписом голови підрозділу банківської діяльності UniCredit в регіоні Центральної-Східної Європи, першого заступника голови правління банку Австрії Джанні Франко Папа. Листа доставлено до канцелярії глави держави, а також керівництву НБУ", - повідомив Штокалов.

За його словами, UniCredit Group була змушена піти на такий крок, після того, як всі доступні законні методи щодо повернення позики не дали результату.

Зокрема було проведено кілька судових слухань, а також за заявою банку порушено головним управлінням МВС України кримінальну справу за фактом крадіжки 200 мільйонів доларів компанією "ІСА Прайм".

Однак, всі вжиті кроки не привели до відновлення погашення заборгованості.

Юрист також додав, що в письмовому зверненні інвесторів до Януковича також відзначені явно кримінальні дії, якими увінчалося протистояння кредитора і боржника.

За словами Штокалова, крім гучного факту зі знищенням особистого майна голови ПАТ Укрсоцбанк, юристам і деяким працівникам банку, почали надходити погрози фізичної розправи.

Штокалов не виключив, що незабаром до цих людей буде приставлена озброєна охорона.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 13:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.