Уряд продовжив пільги феросплавникам на 2014 рік

Кабінет Міністрів продовжив на 2014 рік дію Меморандуму про взаєморозуміння з електрометалургійний завод від 5 лютого 2013 року про пільгові умови закупівлі електроенергії електрометалургійний підприємствами і розширив його дію на Нікопольський завод феросплавів (НЗФ) і Побузький феронікелевий комбінат.

Як говориться в повідомленні Мінпромполітики, відповідне рішення Кабінет міністрів прийняв на засіданні в середу.

Відомство нагадало, що меморандум дозволив відновити роботу Запорізького (ЗЗФ) і Стаханівського феросплавних заводів (СФЗ, Луганська обл.) І зберегти близько 13 тис. робочих місць на феросплавних заводах.

Як повідомлялося, уряд у лютому поточного року надало ЗЗФ і СЗФ право купувати до кінця 2013 року електроенергію за експортними тарифами на рівні 6 центів за 1 кВт-год.

Для виконання цього рішення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) України, погодила можливість покупки електрометалургійний підприємствами електроенергії за оптовою ринковою ціною (ОРЦ) без урахування обсягів дотацій для компенсації витрат, пов'язаних з постачанням електроенергії за регульованим тарифом.

Крім того, рада Оптового ринку електроенергії (ОРЕ) 6 лютого 2013 затвердила зміни в договір між членами ОРЕ (ДЧОРЕ), яким електрометалургійним підприємствам надаються пільгові тарифи на електроенергію до кінця 2013 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 серпня 2020, 23:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.