Регіонал пропонує Раді обкласти 15-17% податком будь-який перепродаж або обмін нерухомості

Обкладати 15-17% податком дохід фізичних осіб від продажу або обміну будь-якого об'єкта нерухомості, пропонує народний депутат від фракції правлячої Партії регіонів Валерій Омельченко, чиї податкові законопроекти раніше вже підтримували Мінфін і Міндоходів.

Відповідний пункт міститься в його законопроекті № 3757-1 про посилення цілої низки податкових норм з 2014 року , зареєстрованому у Верховній Раді 17 грудня і оприлюдненому в середу.Зокрема, дохід до 11,47 тис. грн буде обкладатися за ставкою 15 %, а понад цієї суми - 17 %.

Проти такої пропозиції і в цілому всього законопроекту виступило Головне науково- експертне управління Ради. Воно нагадує, що чинна редакція Податкового кодексу звільняє від податку доходи від продажу нерухомості, якщо вона здійснюється не частіше одного разу на рік, а в іншому випадку ставка податку становить 5%.

"Пояснювальна записка до законопроекту не містить обгрунтувань за пропонованим істотного збільшення податку на нерухомість. Введення такої пропозиції негативно позначиться на відповідному ринку, оскільки збільшені ставки податку будуть включатися до вартості об'єкта нерухомості", - відзначають експерти.Вони також вважають стягування такого податку соціально несправедливим.Коментарі

Додати коментар


гость

У агентов дела совсем плохи.Придумали новую утку чтобы расшевелить лохов.Может какой то дурак клюнет и что -то купит а то новый год встречать несчем.

ГОЛОВНЕ на 27 листопада 2020, 16:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.