Як Попов трощив кіоски

Усі МАФи, які нелегально встановлені у столиці, перетворюватимуться на металобрухт.

Про це заявив голова столичної міськдержадміністрації Олександр Попов у середу під час показової акції зі знищення незаконно встановлених кіосків.

Так, бульдозери "ліквідували" 40 малих архітектурних форм, передає журналіст "Реальної економіки".

Глава КМДА нагадав, що влада просила власників МАФів прибрати кіоски самостійно.

"Я попереджав, що ті кіоски, які встановлюватимуться після введення мораторію, перетворяться на брухт. Але дехто, мабуть, думав, що київська влада жартує. Їм більше не до жартів", - заявив він.

Попов наголосив, що знищені кіоски лише заважали столичним жителям.

"Щодня нам поступають сотні звернень киян зі скаргами на незаконне встановлення таких конструкцій. Кіоски перешкоджають проходу людей, порушують правила безпеки, знищують зелені зони, створюють антисанітарні умови", - наголосив глава КМДА.

Він зауважив, що знищені МАФи взагалі "важко назвати архітектурними формами".

В Києві є два пункти, куди звозять незаконно встановлені кіоски. Один з них знаходиться за адресою: вулиця Народного полчення,14. Ще один пункт знаходиться на Богатирській.

Якраз на першому і відбувалася показова акція із трощення 40 кіосків. Хоча, за неофіційною інформацією, нелегальних кіосків в Києві не менше 2-3 тисяч. Зокрема, на Оболоні досі стоять МАФи, які в КМДА називають знесеними.

Кіоски були зруйновані з граничною і показовою жорстокістю, а саме на бульдозері. Серед них МАФи, в яких здійснювалася торгівля алкогольними напоями поблизу навчальних закладів.

За словами Попова, місто думає заробити на металобрухті.

Як повідомлялося, за даними чиновників, половина київських підприємців, які працюють в кіосках, платять хабарі контролюючим органам.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 12:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.