НКРЕ відмовилася від стимулюючого регулювання обленерго з 1 січня через стримування тарифів

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), відклала на невизначений термін перехід обленерго на систему стимулюючого регулювання (RAB-регулювання) через стримування тарифів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення регулятор прийняв на засіданні у Києві 19 грудня.

Документи для переходу на нову систему тарифоутворення з 1 січня 2014р. подали дев'ять компаній:"Вінницяобленерго", "Запоріжжяобленерго", "Київобленерго", "Кіровоградобленерго", "Львівобленерго", "Херсонобленерго", "ДТЕК Дніпрообленерго", "ДТЕК Крименерго", "Сервіс-Інвест".

Однак НКРЕ вирішила залишити документи компаній без розгляду. Причиною цього стало протокольне рішення Кабміну від 23 листопада, що зобов'язує НКРЕ "заморозити" зростання тарифів і цін природних монополій на наступний рік, а також меморандум між Кабміном і гірничо-металургійними підприємствами від 14 червня 2013р., що передбачає утримування тарифів на електроенергію.

"Можливості для установки регуляторної норми доходу на стару регуляторну базу активів на рівні більше нуля відсотків (яка повинна бути при стимулюючому регулюванні) немає", - резюмували в НКРЕ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 19:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.