Hyundai Group продасть активів на $3,1 млрд

Південнокорейський конгломерат Hyundai Group здійснить ряд кроків з реструктуризації, які, як очікується, принесуть компанії $3,1 млрд.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, Hyundai Group планує продати свої фінансові активи, щоб скоротити борг і сфокусуватися на бізнесі в сфері морських перевезень і логістики, а також виробництві вантажопідйомного обладнання, пише газета The Wall Street Journal.

Група має намір продати підрозділи Hyundai Securities Co., Hyundai Asset Management Co. і Hyundai Savings Bank Co. Крім цього, компанія виставить на продаж свій бізнес з управління портовими операціями і кілька об'єктів нерухомості, в тому числі готель Banyan Tree в Сеулі.

Три найбільших підрозділу Hyundai – Hyundai Merchant Marine Co., Hyundai Elevator Co . і Hyundai Logistics Co. – мають величезні борги: у наступні два роки їм необхідно погасити боргові зобов'язання на суму майже $3 млрд.

Hyundai розраховує погасити борги трьох компаній в цілому на 1,3 трлн вон, що дозволить скоротити співвідношення власних і позикових коштів компаній до 200% з нинішніх 493%.

Hyundai також планує знайти іноземного інвестора для Hyundai Merchant, продати додаткові акції Hyundai Elevator і провести IPO Hyundai Logistics.

Hyundai Group є найменшим серед трьох конгломератів , сформованих в результаті поділу групи Hyundai , що об'єднувала більше 50 компаній , в кінці 90-х років минулого століття.

Керування двома іншими компаніями – Hyundai Motor Co. і Hyundai Heavy Industries Co., – здійснюється окремо.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 серпня 2020, 14:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.