Київ збільшує тарифи на зовнішню рекламу

З 1 січня в Києві діятимуть нові тарифи на розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті. У середньому вартість розміщення збільшиться на 20%.

Про це повідомили в прес-службі КМДА з посиланням на заяву заступника голови адміністрації – керівника апарату Олександра Пузанова.

«Підвищуючи тарифи, місто переслідує відразу дві мети. По-перше, ми прагнемо збільшити надходження до міського бюджету. А по-друге, ми бажаємо за допомогою економічних важелів зменшити кількість рекламних носіїв великого формату», – пояснив Олександр Пузанов.

Вартість розміщення великих рекламних конструкцій зазнає найбільших змін. Наприклад, щити, які стоять окремо, подорожчають на 19-23% залежно від типу. А щити на тимчасових спорудах, на парканах, територіях будмайданчиків, що зазвичай мають значно більші розміри, коштуватимуть на 28-37% дорожче.

Невеликі конструкції – лайтпостери – зростуть у ціні на 13-21%. Вартість розміщення рекламних вивісок взагалі не зміниться.

«Елементи рекламної інфраструктури, які впорядковують та прикрашають міській простір: вивіски, лави, телефонні кабінки, театральні тумби чи художньо-просторові композиції – не подорожчають. Таким чином, міська влада створює економічні умови для того, аби суспільний простір Києва став більш комфортним для мешканців», – розповів заступник голови КМДА.

Вартість реклами на транспорті, яка істотно зросла у 2012 році, зазнає менш суттєвих змін. Більшість носіїв взагалі не подорожчає. Проте деякі нові види реклами, яких раніше не було в класифікаторі, відтепер буде тарифіковано. Наприклад, внутрішнє брендування вагонів метро чи брендування вагонів міської електрички.

Плановий показник надходжень до міського бюджету від зовнішньої реклами було виконано ще у жовтні. Станом на 13 грудня 2013 року виконання склало вже 118,9%. Від зовнішньої реклами місто отримало 109,4 млн. грн., а від реклами на транспорті – 12 млн. грн. Цей показник у 80 разів перевищує показник 2012 року, коли реклама на транспорті принесла місту лише 150 тис. грн. Зовнішня реклама в 2012 році надала до бюджету 96,6 млн. грн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 листопада 2020, 10:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.