Переговори щодо вступу України до МС не проводилися, – Бойко

Під час зустрічі у Москві в рамках 6-го засідання міждержавної Українсько-російської комісії переговори щодо вступу України до Митного союзу не проводилися.

Про це в інтерв’ю телепрограмі «ТСН. Тиждень» заявив віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, повідомили у прес-службі уряду.

«Переговори про вступ до Митного союзу не проводилися. Такого не було. У нас дійсно йде співпраця з Митним союзом по декільком напрямкам, ми хочемо з ними торгувати, але вступ не розглядався», – наголосив Юрій Бойко.

Він також зазначив, що Україна продовжуватиме співпрацю з Міжнародним валютним фондом щодо отримання кредиту, хоча і не вважає прийнятними низку умов, які виставив МВФ.

Коментуючи ситуацію всередині країни Юрій Бойко зазначив, що зараз існує ініціатива президента України щодо проведення переговорів за круглим столом.

«Розслідування тих подій що стались, звільнення активістів, що були затримані – це вже крок влади назустріч у врегулюванні цього політичного конфлікту. Тепер слово за опозицією, коли вона відгукнеться і коли розпочнеться реальний діалог», – підсумував віце-прем’єр-міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 березня 2021, 10:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.