"Roshen" повернеться на ринок РФ після усунення всіх порушень, – Росспоживнагляд

Продукція українських фабрик "Roshen" повернеться на ринок РФ, коли будуть усунені всі порушення, повідомила у вівторок т.в.о. керівника Росспоживнагляду Анна Попова.

Про це повідомляє Прайм.

Попова нагадала, що у російської сторони сформувалися претензії до цукерок "Roshen" у сфері законодавства про захист прав споживачів. При перевірці було виявлено, що нормативна документація, відповідно до якої виробляються цукерки, відносяться ще до радянського періоду.

"Зауваження відомі. Усунення їх проходить поетапно <...> Ми сподіваємося, що зможемо допустити цю продукцію, як тільки будуть усунені всі порушення", – сказала Попова на брифінгу в Москві.

Раніше повідомлялося, що Москва і Київ до 1 березня 2014 приймуть заходи для відновлення імпорту в РФ продукції українського кондитерського концерну "Roshen".

Росспоживнагляд в липні заборонив ввезення до РФ продукції з українських заводів Roshen через претензії до якості. Україна через Всесвітню торговельну організацію зажадала від Росії надати детальний звіт за підсумками інспекції кондитерських фабрик Roshen і попросила зняти заборону на імпорт. Росспоживнагляд в листопаді повідомив, що домовився з Україною про шляхи вирішення питання з поставками продукції Roshen на російський ринок.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 16:31

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.