Герега знайшла крайніх у невиплаті зарплат київським бюджетникам

Працівники бюджетної сфери та КП "Київпастранс" не отримають зарплату за останні два місяці, оскільки через дії опозиції не були внесені відповідні зміни до міського бюджету.

Про це заявила секретар Київради Галина Герега, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На брифінгу у вівторок після закриття сесії Київради вона підкреслила, що додаткові субвенції з держбюджету в сумі понад 200 млн грн не будуть використані до кінця року, оскільки для цього не були внесені відповідні зміни до міського бюджету.

"На моїй пам'яті не було прецеденту, коли фінансові питання з розподілу додаткової субвенції держбюджету вирішувалися без внесення змін до міського бюджету", – заявила вона.

При цьому Г.Герега заявила, що вона більше не має наміру скликати сесію Київради до кінця поточного року: "Я не буду в таких умовах проводити сесію, я не буду більше скликати сесію до нового року. Я не можу працювати в таких умовах".

На брифінгу перед початком засідання вона повідомила, що для виплати зарплати працівникам бюджетної сфери з держбюджету було виділено 130 млн грн, за рахунок яких планувалося виплатити зарплати бюджетникам за листопад і грудень.

Крім того, 38 млн грн було виділено для виплати муніципальної надбавки працівникам сфери охорони здоров'я та освіти.

За словами Г.Гереги, також не буде виплачена зарплата працівникам КП " Київпастранс" за жовтень, листопад і грудень. Тому вона не виключила можливість зупинки громадського транспорту в столиці.

Тим часом, як заявив в.о. голови КМДА Анатолій Голубченко в ефірі каналу "Київ" у понеділок ввечері, виплату зарплат бюджетникам за рахунок субвенції з держбюджету можна провести і без рішень Київради.

Разом з тим після закриття сесії А.Голубченко відмовився давати будь-які коментарі і залишив будівлю Солом'янської РДА.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 18:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.