Мінфін оголосив на вівторок лише один аукціон ОВДП

Міністерство фінансів України планує провести 24 грудня лише один первинний аукціон з розміщення облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) – трирічних доларових паперів.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на оголошення Мінфіну. Міністерство не назвало причину відмови від проведення інших аукціонів, які планувалися раніше.

Як повідомлялося, спочатку Мінфін мав намір запропонувати до розміщення п'яти-і семирічні гривневі і двох- і трирічні валютні папери, а також шестимісячні гривневі облігації.

Водночас практика перегляду місячного графіка проведення аукціонів є регулярною. Зокрема, на минулому тижні Мінфін 19 грудня позапланово запропонував до продажу рекордно "короткі" валютні ОВДП і залучив $183,8 млн на 8 днів і €51,16 млн на 6 днів.

Раніше на минулому тижні президенти Віктор Янукович і Володимир Путін домовилися, що Росія за рахунок коштів Фонду національного добробуту (ФНБ) до кінця поточного року придбає дворічні єврооблігації України на $ 3млрд із купоном 5% річних (угода була закрита 23 грудня), тому позапланове розміщення валютних паперів експерти розцінили як бридж-фінансування.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 31 жовтня 2020, 5:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.