Щоквартальний перегляд цін на газ безпечний для економіки, – «регіонал»

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов переконаний, що умови щоквартального перегляду ціни на російський газ не створять ризиків для бюджету країни.

Про це він сказав у інтерв’ю виданню "Коммерсант-Україна".

"Це цілком природна формула – ціна газу прив'язується до ціни італійської нафти, і залежно від цього вона буде змінюватись в сторону збільшення або зниження. До бюджету ціна газу буде закладено з усіма можливими ризиками – уряд вибере усереднену прогнозовану ціну. Так що ризиків для бюджету не буде", – запевнив Єфремов.

О.Єфремов наголосив, що "підписані в Москві протоколи відкриті і були опубліковані до підписання". "Все це знаходилося в публічному доступі, тому говорити, що "здавалися інтереси України ", більш ніж недоречно. Двом президентам вдалося домовитися з питань, які раніше були обумовлені та мають для України велике значення. Ми отримали зниження ціни газу – це дуже добре, тому що ми переплачували колосальні гроші за договором, який підписала свого часу Юлія Тимошенко. І плюс до цього Росія викуповує облігації України на $15 млрд. Це дуже гарна підмога для вирішення проблем в державі", – зазначив О.Єфремов.

"Варто враховувати, що ті $15 млрд, які ми отримаємо від Росії – це не кредит, а викуп наших цінних паперів, і за ними Україна виплачуватиме відсотки! Причому на дуже хороших умовах", – наголосив політик.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 липня 2020, :31

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.