Україна планує повернутися на ринок зовнішніх запозичень

Очільник українського уряду Микола Азаров під час виступу на засіданні Кабміну наголосив, що завдяки кредиту з боку РФ Україна в 2014 році має намір повернутися на ринок зовнішніх запозичень.

Повідомляє кореспондент УНН.

Зазначимо, що НБУ вже отримав 3 млрд доларів першого траншу за розміщення українських євробондів за кошти фонду Національного добробуту Російської Федерації.

"Розміщення відбулось у рекордні терміни, буквально за тиждень. ... Наступні 12 млрд доларів ми очікуємо на початку наступного року", - повідомив сьогодні М.Азаров.

Нагадаємо, вчора М.Азаров підтвердив отримання Україною першого траншу російського кредиту.

Зазначимо, 17 грудня стало відомо про те, що Росія розмістить 15 млрд дол. в довгострокових боргових зобов'язаннях України. Про це заявив президент Російської Федерації Володимир Путін за підсумками російсько-українських міждержавних консультацій.

Як відомо, саме тоді у Москві відбулося шосте засідання Українсько-Російської міждержавної комісії (УРМК) за участю президентів обох країн. За результатами зустрічі було підписано 14 документів, які регламентують різні аспекти двосторонніх відносин України та Росії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:11

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.