Долар зміцниться у 2014, – експерт

Підвищення прибутковості активів США, порівняно високі макроекономічні показники та значний повернення капіталу в найбільшу економіку світу забезпечать підтримку долару в 2014 році.

Про це заявив CNBC глава азіатського відділу досліджень світових ринків Credit Agricole Мітул Котеча, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми віримо, що долар в цілому зміцниться до багатьох основних валют як розвинених, так і країн, що розвиваються. Головне питання в тому, які валюти найбільше постраждають від зміцнення долара в 2014 році", – зауважив експерт.

У числі потенційних "жертв" долара на майбутній рік М.Котеча назвав японську ієну і євро. У 2013 році ієна подешевшала до долара майже на 20%, що є найгіршим результатом серед всіх світових валют, тоді як євро подорожчав на 3,7%.

"Для ієни це буде важкий рік. Пара долар/ієна досягне 115 до кінця 2014 року. Ми також очікуємо ослаблення підтримки євро наступного року, можливо, до кінця року євро опуститься до $1,28", – прогнозує аналітик.

В даний час японська нацвалюта вже близька до 5-річного мінімуму в парі з доларом – 104,38 ієни. Разом з тим євро коштує більше $1,37.

М.Котеча – не єдиний аналітик, котрий очікує ослаблення євро в парі з доларом в наступному році.

Експерти інвестбанку Westpac прогнозують припинення зростання євро до долара і перехід до зниження вже в першому кварталі 2014 року.

Головний ринковий аналітик IG Markets Кріс Вестон також вважає, що євро подешевшає до $1,28 в наступному році.

Більшість з 84 аналітиків Уолл-стріт, опитаних агентством Bloomberg, очікують, що долар в парі з євро виросте на 6,4% у наступному році, тобто буде трохи вище позначки $1,28.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 22:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.