"Південкабель " просить уряд вжити рішення по декларативним цінами при імпорті кабельної продукції

Провідний український виробник кабельної продукції завод "Південкабель" (Харків) висловлює стурбованість існуючим демпінговим імпортом цієї продукції, зокрема з Білорусі і ЄС, і просить уряд України прийняти рішення щодо декларативних цін при імпорті.

"Турбує насамперед те, що сьогодні кордону України практично відкриті, сьогодні по кабельної продукції йде колосальний демпінг з Європи, Білорусії, і вони встановлюють ціни на 15-20% нижче ринкових в Україні. І найцікавіше - ми успішно конкуруємо на їхніх ринках, а тут не в змозі. Ми вже зверталися і на митницю, і до міністра доходів і зборів, щоб прийняли якісь рішення по декларативним цінами. Тому що ми просто втратимо галузь ", - сказав директор заводу Володимир Золотарьов в рамках телемосту за участю прем'єр -міністра Миколи Азарова та українських промисловців.

Зі свого боку прем'єр-міністр пообіцяв розібратися з цим питанням.

"За демпінгу розберемося, декларативні ціни розглянемо", - сказав М.Азаров.
Крім того, на думку директора "Південкабелю", необхідно внести доопрацювання в тендерну документацію при проведенні як державних, так і інших тендерів для виключення корупційної складової.

"Вимоги тендерної документації часто мають корупційну складову, і хотілося б, щоб ці документи були врегульовані державою, затверджені урядом , щоб там були єдині вимоги , а не вигадані ", - зазначив він.

В.Золотарьов також підкреслив необхідність підтримки українських експортерів, у тому числі в питанні відшкодування ПДВ.

"Ви ж вже допомогли нам при відшкодуванні ПДВ", - сказав він, звертаючись до Азарова.

"Для того , щоб ми могли активно модернізувати, нам треба мати можливість швидше отримувати ПДВ, і використовувати його хоча б для придбання нового обладнання ", - сказав народний депутат України, почесний президент індустріальної групи УПЕК Анатолій Гіршфельд.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 12:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.