Група "Креатив " просить уряд допомогти з отриманням дозволу на експорт до КНР

Група "Креатив" просить уряд допомогти вирішити проблему з отриманням від Міністерства аграрної політики та продовольства дозволу на експорт масложирової продукції в Китай.

"Ми змогли домовитися з китайською стороною, ми змогли відкрити представництво в Китайській Народній Республіці, але з нашими чиновниками, з Мінагрополітики, ми не змогли знайти точок дотику. Вже третій місяць ми не можемо отримати дозволу на роботу з експорту.. не можемо потрапити в перелік експортерів. Причини нам не пояснюють", - сказав операційний директор групи Олександр Бойко під час телемосту за участю прем'єр -міністра України Миколи Азарова та представників промисловості в середу.

Він звернувся до прем'єра з проханням " налагодити роботу чиновників міністерства з бізнесом".

"Обов'язково розберемося. Ви будете включені в перелік, отримайте дозвіл з експорту, це я вам гарантую", - відповів М.Азаров.

Як повідомлялося, група "Креатив" планує в 2013/2014 маркетинговому році поставити в Китай близько 100 тис. тонн соняшникової олії.

Виробництво соняшникової олії в поточному МР компанія розраховує збільшити на 23,7 % порівняно з попереднім сезоном - приблизно до 500 тис. тонн.

Група "Креатив" є одним з найбільших виробників масложирової продукції в Україні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 15:11

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.