Білорусія отримає від Росії позику ще на $2 млрд

Уряд Росії надасть в 2014 році Білорусії додаткові позикові кошти в розмірі до $2 млрд., повідомив Президент Росії Володимир Путін. Про це повідомила "Газета.Ru".

"Хочу вас проінформувати про те, що в ході сьогоднішньої зустрічі Уряд Росії прийняв рішення надати сприяння нашим колегам у зв'язку з тим, що відбувається на світових ринках, і надати Республіці Білорусь додаткові позикові кошти в 2014 році в обсязі до $2 млрд", - сказав Путін.

Крім того, Путін підкреслив, що Росія і Білорусія за підсумками року розраховують вийти на рівень товарообігу в $40 млрд. Він нагадав, що в 2012 році товарообіг досяг рекордного рівня, склавши майже $44 млрд.

Олександр Лукашенко, у свою чергу, відзначив, що Президент Росії "вміє добре рахувати гроші".

"Гроші не будуть просто так проїдені", - зазначив Лукашенко, додавши, що 60-70% комплектуючих для російських компаній виробляють в Білорусії.

Міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв повідомив, що позикові кошти для Білорусії не виділятимуться з Фонду національного добробуту, як це було зроблено при виділенні кредиту Україні.

Міністр фінансів Росії Антон Силуанов додав, що кредит буде виділений по лінії междержавних угод строком до 10 років. Він пояснив, що з бюджету буде виділено тільки $2 млрд.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.