Лукашенко зрозумів, що російські мільярди – не подарунок

Президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що позикові кошти в обсязі $2 млрд, які виділив уряд Росії, це не подарунок і просто так президенти грошей не дають.

Про це він сказав під час засідання Вищої державної ради Союзної держави в Москві, повідомляє РІА «Новості».

"Хотів би сказати деяким, які критикують у нас в Білорусії за це і росіян в тому числі, що ні уряд Росії, ні президент, які вміють добре рахувати гроші, нічого просто так не роблять", – наголосив Лукашенко.

Він нагадав про коопераційні зв'язки між двома країнами. Президент Білорусі зазначив, що білоруська економіка споживає 60-70% ресурсів і комплектуючих підприємств Росії. "Починаючи від фінішного виробництва, ви, таким чином, підтримуєте і свою економіку – російську", – сказав Лукашенко.

"Крім того, Білорусія внаслідок недружніх дій "Уралкалія", який обрушив світовий калійний ринок, втратила понад півтора мільярда доларів", – заявив президент Білорусі.

Лукашенко висловив подяку російській стороні за прийняті рішення підтримати білоруську економіку в період світової фінансової кризи. Він також подякував російській стороні за колосальну підтримку на міжнародній арені у важку хвилину тиску на Білорусію.

"Я розумію, що це непросто для Росії, тому що їй самій вистачає цього тиску. Тим не менш, не було такого випадку, щоб вона не підтримала в міжнародних організаціях, на міжнародній арені з найгостріших питань", – сказав Лукашенко.

У середу російський президент повідомив, що Росія надасть Білорусі додаткову позику до $2 млрд.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 12:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.