За умови розвитку вуглепрому Україна стане енергонезалежною, – Ставицький

Україна за умови активного розвитку вугільної промисловості може стати самодостатньою державою в частині енергозабезпечення.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький, повідомляє УНН.

Міністр наголосив, що позитивною тенденцією в галузі також є розширення можливості експорту вугільної продукції та її переробки.

"Як відомо, 4 грудня у ході державного візиту президента України Віктора Януковича до Китайської Народної Республіки, у якому я брав участь, було підписано Угоду з Китайською національною хімічною інжиніринговою корпорацією та її дочірньою компанією "Вухуань Інжиніринг" про співробітництво з будівництва заводів з виробництва синтетичного газу в Україні. Підписання угоди відбулося в рамках виконання Програми заміщення споживання природного газу вітчизняним вугіллям відповідно до кредитної угоди між Банком розвитку Китаю та НАК „Нафтогаз України“, підписаної 25 грудня 2012 року, на загальну суму $3,656 млрд", – нагадав чиновник.

"Фактично, підписання цієї угоди – це старт практичної реалізації масштабного спільного проекту. Реалізація даного проекту дозволить Україні щорічно заощаджувати до 4 млрд. куб. метрів природного газу, створить більше 2000 нових робочих місць, забезпечить стабільний ринок збуту вітчизняного вугілля в обсязі до 10 млн. тонн щороку", – додав міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 12 серпня 2020, 11:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.