Дві компанії отримали дозвіл на розробку нафтогазових площ на Полтавщині

"Укргазвидобування" та "Газойлінвест" отримали згоду Полтавської обласної ради на розробку і подальший видобуток нафти і газу в регіоні.

Відповідні рішення ухвалені на засіданні в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Полтавська обласна рада видала двом компаніям дозволи на геологічне вивчення, зокрема дослідно-промислову розробку і подальший видобуток нафти і газу в Полтавській області на ділянках загальною площею в 463,68 кв. км.

ПАТ "Укргазвидобування" (Київ) отримало спеціальний дозвіл на розробку Північно-Степової площі на території Новосанжарського та Машівського районів (64,94 кв. км) і Скидановської площі на території Миргородського та Гадяцького районів ( 213,74 кв. мм).

ТОВ "Газойлінвест" (Київ) отримало спецдозвіл на розробку Гаркушинської площі на території Миргородського району (39,67 кв. км), Млиниської площі на території Гадяцького району (125,2 кв. км) і Південно-Розпашнівскої площі на території Карлівського району (20,13 кв. км).

Крім того, "М.В.-Енергосойл" (Полтава) отримало ліцензію на створення на Східній Міртовско-Затонського площі Великобагачанського району (45 кв. км) наукового полігону для геологічного вивчення та пошуку незначних розсіяних покладів вуглеводнів і впровадження технологій з витягання високов'язких вуглеводнів з подальшим введенням їх в дослідно-промислову розробку.

Компанії повинні надати обласній раді копії програм робіт та угоди про умови користування надрами, а також щорічно протягом терміну дії спеціального дозволу укладати з місцевими органами влади угоди на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання на пайових засадах об'єктів соціальної інфраструктури, шляхів місцевого значення та на заходи з охорони навколишнього природного середовища.

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні. У січні-листопаді 2013 компанія збільшила видобуток газу на 0,7% порівняно з аналогічним періодом 2012 року – до 13744 млн куб. м.

100% "Газойлінвест", створеної у вересні 2013 року, належить кіпрській Бейбрук Лімітед .

Власниками "М.В.-Енергосойл", створеної в квітні 2013 року, є п'ять фізосіб.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 15:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.