Тарифи на тепло для бюджетних установ знизять на 25%, – Вілкул

Тарифи на тепло і гарячу воду для бюджетних установ будуть знижені на 25%, повідомив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул на підсумковому засіданні колегії Мінрегіона.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Завдяки домовленостям президента про зниження ціни на газ зараз проводитися перерахунок тарифів для підприємств теплокомуненерго на тепло і гарячу воду для бюджетних установ . У середньому це буде зниження на 25%. Це досить великий ресурс", – сказав віце-прем'єр.

За його словами, цей додатковий ресурс місцеві громади зможуть використовувати для соціально-економічного розвитку. "Президент чітко сказав, що ті можливості, які відкрило для України зниження цін на газ, дають новий інвестиційний ресурс. Для промисловості ціна на газ знижуватиметься поступово, тому що є ще газ, закачаний в газосховища за старою ціною", – пояснив О. Вілкул.

Крім того, він уточнив, що на сьогодні ціна газу для підприємств теплокомуненерго, які забезпечують опалення житлового фонду, становить 1309 грн за 1 тис. куб. м і дотується державою.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 травня 2021, 9:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.