Казахстан затвердив тариф транзиту російської нафти до Китаю

Агентство з регулювання природних монополій Казахстану затвердило з 1 січня 2014 року тариф для перекачування транзитної нафти магістральним трубопроводом "Приіртиськ – Атасу – Алашанькоу" (з півночі Казахстану в Китай).

Про це повідомляє Прайм з посиланням на прес-службу казахстанської держкомпанії з транспортування нафти "КазТрансОйл".

Для ділянки "Приіртиськ – Атасу" тариф встановлено в розмірі 117,31 тенге ($0,762) за тонну, для ділянки "Атасу – Алашанькоу" – 1,097 тисячі тенге ($7,1 долара) за тонну. Ці тарифи не враховують ПДВ.

У листопаді "КазМунайГаз", "КазТрансОйл" і "Роснефть" підписали попередній договір транспортування нафти через територію Казахстану. Згідно з документом, між "КазТрансОйл" і "Роснефтью" буде укладено договір з транспортування нафти в напрямку КНР за маршрутом Приіртиськ – Атасу – Алашанькоу в обсязі 7 мільйонів тонн на рік, починаючи з 1 січня 2014 року. Термін дії договору – 5 років, з можливістю автоматичної пролонгації на додаткові 5 років.

"КазТрансОйл" – дочірня організація "КазМунайГаза", є найбільшою нафтотранспортною компанією Казахстану, що володіє диверсифікованою мережею магістральних нафтопроводів і водоводів загальною протяжністю близько 8000 кілометрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 9:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.