Експорт металопрокату становить 23-24 млн тонн на рік, – Мінпромполітики

Експорт металопрокату з України стабілізувався на позначці 23-24 млн тонн на рік, заявив міністр промполітики Михайло Короленко.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню "Капітал", повідомляє прес-служба міністерства в п’ятницю.

"Обсяг експорту українського прокату стабілізувався і протягом останніх 5 років становить 23-24 млн тонн. Така тенденція збережеться і надалі", – повідомили в прес-службі.

За даними прес-служби, стабілізація експорту вітчизняного прокату пов'язана, в першу чергу, з посиленням конкуренції з боку Китаю на ринках Південно-Східної Азії та Близького Сходу, а також реалізацією політики імпортозаміщення та розвитку власної металургії в країнах – імпортерах.

"Українські виробники на сьогодні зберігають базові конкурентні переваги на зовнішніх ринках, які полягають у наявності сировинної бази та вертикальної інтеграції, а також в зручній логістиці для поставок продукції на ринки ЄС, Росії, Туреччини, Близького Сходу та Африки", – сказав М.Короленко.

Він наголосив, що останнім часом на підприємствах галузі реалізовується ряд важливих проектів, якими передбачено модернізацію доменного виробництва.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 16:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.