Умовою переговорів про УА є участь Росії, – Азаров

Успіх переговорів України щодо Угоди про асоціацію з Євросоюзом залежить від позиції Єврокомісії, в тому числі від її готовності йти на тристоронні переговори за участю Росії.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров у програмі "Іспит для влади" в ефірі Першого національного телеканалу в п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Все залежить від позиції Єврокомісії, Євросоюзу. Наші умови гранично прості – ми запропонували тристоронній формат: основні наші проблеми виникли в тому, що основний наш партнер – Росія, – побачив там загрози економічній безпеці для себе і Митного союзу", – пояснив прем’єр.

Азаров додав, що другою умовою є компенсація збитку України на першому етапі асоціацію з ЄС, так як, за його словами, Європа відмовляється купувати українські вагони, труби, літаки і кондитерську продукцію.

"Ніхто наш "Рошен" купувати в Європі не буде", – заявив М.Азаров.

Він нагадав, що дефіцит України в торгівлі товарами з ЄС становить $10 млрд.

"Якщо ЄС займе позицію, що нам це особливо не треба, а це треба вам, то це складна позиція, вона на даний момент не відповідає нашим національним інтересам", – наголосив український прем'єр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.