Азаров дивується небаженню ЄС ремонтувати українську ГТС

Прем'єр-міністр України Микола Азаров не розуміє, чому країни Євросоюзу відмовляються брати участь в модернізації української газотранспортної системи, яка має стратегічне значення для Європи.

Про це він сказав в ефірі програми "Іспит для влади" Першого національного телеканалу в п'ятницю, повідомляє РІА "Новості".

"Ця унікальна світова система, яка може транспортувати 100, 120, 150 мільярдів кубометрів газу за умови модернізації, забезпечувати глобальні потреби Європи, вона вже 30 років не реконструюється, не модернізується. Чому ця система, яка має стратегічне значення для Європи, не викликає інтерес у європейців? Чому Україна повинна самостійно нести ці витрати, вона в такому вигляді Україні не потрібна", – сказав Азаров.

Україна в січні приступить до переговорів щодо створення консорціуму для управління ГТС країни, заявив у середу міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький. Київ неодноразово пропонував створити консорціум з управління своєю ГТС в тристоронньому форматі – за участю Європи і Росії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 15:50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.