Частина допомоги Україні може бути надана у вигляді валюти МВФ - Медведєв

В якості позабюджетних джерел для надання позики Україні на загальну суму 15 мільярдів доларів розглядається використання спеціальних прав запозичень (SDR) МВФ, однак остаточне рішення з цього питання поки не прийнято.

Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв на зустрічі з журналістами, передає "Інтерфакс-Україна".

"Можуть бути інші ресурси, які ми зараз обговорюємо. У тому числі, зараз обговорюються кредит у формі SDR, який вони хотіли б отримати за зрозумілих причин, тому що SDR - це, як відомо, не тільки квазівалюта, якою можна розраховуватися з МВФ, але, в принципі, SDR можна навіть продати за бажання", - сказав Медведєв.

При цьому він підкреслив, що всі кошти, які будуть надані Україні в якості позики, є поворотними.

"Строго кажучи, і під український кредит сьогодні, і під білоруський кредит наші друзі і партнери дадуть нам суверенну гарантію. І хто б не був президентом України в майбутньому або Білорусії, в принципі, ми можемо домагатися повернення цих грошей всіма доступними способами. Вони відповідають за цей кредит всім надбанням своєї країни", - зазначив прем'єр.

Медведєв висловив надію, що на Україні рано чи пізно ситуація налагодиться, оскільки це повноцінна, самодостатня держава, і причини видачі кредиту зрозумілі, до того ж РФ зацікавлена ​​у запуску цілого ряду промислових проектів в Україні.

"Ми будемо сподіватися, що за рахунок цих грошей буде відбуватися і реанімація української економіки", - сказав прем'єр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 22:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.