Цьогоріч частка ІТ-галузі у ВВП склала майже 2%

За підсумками трьох кварталів поточного року частка галузі інформаційних технологій в українському ВВП склала майже 2%.

Про це в інтерв'ю сказав голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко, повідомляє УНН.

В.Омельченко окреслив основні цьогорічні досягнення IT-галузі.

"Одним із показових моментів є зростання частки ІТ-галузі у ВВП. За підсумками трьох кварталів року, цей показник склав 1,8%. Протягом наступних трьох років, за умови прийняття відповідних законів, ми повинні вийти на показник у 5-8% від ВВП. Цей рік також показав і посилення експортного потенціалу України. За 9 місяців цього року експорт послуг у сфері телекомунікацій, а також комп’ютерних та інформаційних послуг перевищив 1 мільярд доларів та зріс на 28,5%. Домінуючим тут є саме зростання експорту комп’ютерних послуг - цей показник склав 620 мільйонів доларів і тут відбулося зростання на 34%", - сказав В.Омельченко.

За його словами, вищевказані показники свідчать про те, що сьогодні основні напрямки ІТ-сфери розвиваються і завданням держави є забезпечення нормальних умов для подальшого зростання.

Нагадаємо, нещодавно Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, темпи приросту української галузі інформаційних технологій становлять 30-40% у рік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 8:33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.