В Україні створився великий перекіс між фінансуванням Києва та маленьких міст

В Україні створився великий перекіс між фінансуванням столиці, великих міст, обласних центрів, середніх і невеликих населених пунктів - про це написав Прем’єр-міністр Микола Азаров у Фейсбуці.

Передає УНН.

"Треба поступово перерозподіляти кошти і підтягувати рівень життя в невеликих населених пунктах. Знову ж таки це пов’язано з рівнем розвитку промисловості. У цих населених пунктах повинні створюватися підприємства, нові робочі місця, тоді вони зможуть отримувати як власні доходи, так і дотації з центру", — зазначив Прем’єр-міністр.

Він також підкреслив, що на сьогодні в Україні планувати бюджет на середньостроковий період неможливо через нестійкі економічні умови. "Для нас середньострокове планування можливо тільки тоді, коли ми вийдемо на стійкі темпи зростання, а це, до речі, залежить не тільки від економіки, але ще і від політичної стабільності", — наголосив Микола Азаров.

Нагадаємо, на початку грудня цього року Президент України заявив про успіх впроваджених владою реформ у всіх сферах життя українців.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.