Скасовано свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ та єдиного податку

З 1 січня 2014 року набули чинності (крім деяких норм, які набули чинності з 13.11.2013 р.) зміні, внесені в Податковий кодекс України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, змінами скасовано свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ та єдиного податку.

Реєстрація таких платників здійснюватиметься шляхом внесення записів до відповідних реєстрів.

Удосконалено норму щодо контрольованих операцій, а саме: уточнено, що операції, в яких однією зі сторін є нерезидент, вважатимуться контрольованими лише в тому разі, якщо ставка податку на прибуток (корпоративний податок) або сплата такого податку в державі (на території), в якій зареєстрований нерезидент, на 5 процентних пунктів і більше нижча, ніж в Україні (раніше різниця визначалася у відсотках).

Встановлено, що штрафні санкції за неподання або порушення терміну подання фізичними особами до контролюючих органів відомостей про зміну даних, які вносять до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, не застосовуватимуть до 1 січня 2016 року (до змін ця норма втрачала чинність з 1 січня 2014 р.).Коментарі

Додати коментар


дідусь/anatolij1938@gmail.com

Навіть при феодальному розумінні суті податків урядовці усвідомили істину про те, що без додавання вартості праці не створюється жодного товару, а тому платниками ПДВ є абсолютно всі покупці товарів. Повторна податкова реєстрація ще й платниками ПДВ визнана зайвою. Тепер владі слід визнати шкідливість безтоварної дооцінки майже всіх результатів праці на суми ПДВ та шкідливість передчасної, ще не доданої працею вартості, коли ще не використані придбані результати попередньої праці. Тоді стануть зайвими податкові накладні, відокремлений від бухобліку податковий облік, а головне, явним стане несправедливе й провокаційне оподаткування вартості праці аж трьома податками: із зарплат, із прибутку та з усієї доданої працею вартості.

ГОЛОВНЕ на 03 серпня 2020, 23:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.