Греція урізала до €50 млн. витрати на головування в ЄС

Влада Греції, що переживає гостру фінансово-економічну кризу, урізала до €50 млн. витрати на головування в Євросоюзі, яке перейшло до цієї країни з 1 січня 2014р.

Про це повідомляє ІТАР-ТАРС з посиланням на прес-службу постійного представництва Греції при ЄС.

Піврічне ротаційне головування в ЄС обходиться країнам-членам співтовариства в середньому в €100 млн. Литва, яка передала Греції кермо влади в ЄС, вклалася в €40 млн.

Обсяг затверджених видатків на стратегічне керівництво Євросоюзом і пов'язані з цим планові заходи є рекордно низьким для Греції. Ставши членом ЄС в 1981р., країна очолила Раду міністрів спільноти вп'яте.

Для Греції 2014р. стане першим роком економічного пожвавлення після шести років рецесії. У грудні минулого року Єврогрупа схвалила виділення Афінам чергового траншу фінансової допомоги в розмірі €1 млрд., а в 2014р. закінчується термін дії другої міжнародної антикризової програми для Греції.

Згідно з прогнозами експертів, цій країні буде потрібна третя антикризова програма, оскільки розраховувати на її самостійний вихід на фінансові ринки в 2014р. не доводиться. За різними оцінками, обсяг третьої програми може скласти від €20 млрд. до €50 млрд., які Греції нададуть Європейський стабілізаційний фонд і Міжнародний валютний фонд (МВФ).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 21:02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.