Ціни на марихуану в Колорадо виросли вдвічі після легалізації

Роздрібні ціни на марихуану в Колорадо зросли з початку поточного року в два рази після початку легальних продажів наркотику в спеціалізованих магазинах.

Про це повідомляє "Lenta.RU" з посиланням на Bloomberg, який наводить дані, озвучені виконавчим директором National Cannabis Industry Association (NCIA) Аарона Сміта (Aaron Smith).

За словами Сміта, вартість унції канабісу, що продається громадянам для особистого вживання, становить в середньому $400. Для порівняння, марихуана, що реалізується для медичних цілей (за рекомендацією лікаря), коштує в середньому $200 за унцію.

Глава NCIA зазначив, що розкид цін пояснюється балансом попиту і пропозиції: як тільки на ринку відкриється більше магазинів, які пропонують марихуану, вартість наркотику повинна знизитися. Самі рітейлери вказують, що вартість канабісу для особистого вживання виросла, так як збільшилися і витрати продавців: їм потрібно, зокрема, отримувати відповідну ліцензію і наймати додатковий персонал.

Перші роздрібні магазини, де марихуану дозволено продавати за спеціальною ліцензією для особистого вживання, відкрилися в Колорадо 2 січня. Повідомлялося, що доходи від продажу наркотику в першу добу легальних продажів склали більше мільйона доларів.

Спочатку на території штату працюватиме кілька десятків таких торгових точок, а всього влада Колорадо видала ліцензії на виробництво і продаж марихуани 348 підприємствам. В уряді штату розраховують, що за підсумками року продажі марихуани перевищать $578 млн., а в бюджет Колорадо надійде $67 млн.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 4:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.