Опозиція вимагає на 20 млрд. скоротити видатки на владу

Основна вимога опозиції до проекту бюджету на 2014 рік – це скорочення витрат на утримання органів державної влади та держапарату на суму близько 20 млрд. грн.

Про це зі сцени Майдану заявив народний депутат, глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, повідомляє "Finance.UA" з посиланням на прес-службу "Батьківщини".

Яценюк наголосив, що в проекті бюджету на 2014 рік, внесеному урядом, "є несправедливість, як і в попередніх": "За три роки органи міліції збільшили своє фінансування на 63%. Кожен рік – плюс 20%. Військовослужбовець строкової служби, який стоїть на захисті Української вітчизни, отримує 2100 гривень. А той, який у формі "Беркута» бив на Майдані дітей, отримує 4,5 тис. грн. Хіба це справедливо?".

За його словами, в проекті бюджету закладено 10 млн. грн на виплату заборгованості соцвиплат за судовими рішеннями. При цьому, держава заборгувала українцям близько 12 млрд. грн: "Це означає, що наступного року нікому не віддадуть коштів: ні дітям війни, ні чорнобильцям, ні афганцям".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 12:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.