Узбекистан запровадив збір до дорожного фонду для українських авто

Узбекистан знизив акциз при імпорті автомобілів з Росії, але знову ввів збір до Республіканського дорожнього фонду (РДФ) при придбанні та тимчасовому ввезенні в країну нових машин виробництва РФ і України.

Це випливає з постанови президента Узбекистану Іслама Карімова, яке опубліковано в місцевій пресі, повідомляє РІА «Новості».

Відповідно до документа, акциз на імпорт нових машин російського виробництва (код ТН ЗЕД 8703) з 1 січня знижено до 2% від митної вартості автомобіля у порівнянні зі ставкою, яка застосовувалася раніше – у 5%.

Постановою також встановлена ​​мінімальна ставка в розмірі 3% від ціни придбання нового автомобіля, виробленого в РФ і Україні і набутого в спеціалізованій торговельній мережі на території республіки.

У серпні 2012 року Сенат Олій Мажліса (верхня палата парламенту) Узбекистану схвалив зміни в податковому законодавстві республіки, що передбачають скасування сплати даного збору. У кінці 2013 року ця пільга була скасована.

Утримання дорожнього збору буде здійснюватися з 1 квітня цього року.

За різними оцінками, обсяг продажів нових іномарок в Узбекистані в даний час складає близько 3-6 тис. одиниць на рік при потенційному обсязі ринку в 180 тис. одиниць на рік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 листопада 2020, 22:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.