Ціни виробників в Україні зросли на 0,7%, – Держстат

Ціни в промисловості в грудні минулого року зросли на 0,7% після падіння в листопаді на 1,3%.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Державну службу статистики.

Згідно з даними Держстату, у річному вимірі (порівняно з аналогічним місяцем 2012 року) ціни виробників у країні також виросли на 1,7%.

Як повідомив Держстат, у добувній промисловості та розробці кар'єрів у грудні ціни зросли на 0,8%. При цьому у видобутку кам'яного вугілля, залізних руд продукція подорожчала на 1,1%, каменю, піску та глини – на 0,7%.

Продукція підприємств переробної промисловості зросла в ціні на 0,2%. Зокрема, у виробництві коксу і коксопродуктів зафіксовано підвищення цін на 1,2%, готових металевих виробів – на 0,4%, продуктів нафтопереробки, хімічних речовин і хімічної продукції, фармпрепаратів, комп'ютерів, електронної та оптичної продукції – на 0,2%. Водночас у виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів ціни знизилися на 1,0%, металургійному виробництві – на 0,1%.

У виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів продукція подорожчала на 0,7%, в ​​т.ч. у виробництві цукру – на 5,5%, готових кормів для тварин – на 3,9%, тютюнових виробів – на 3,3%, молочних продуктів – на 1,5%, переробленні та консервуванні фруктів і овочів – на 1,1%, виробництві борошномельно-круп'яних продуктів – на 0,8%. Водночас у виробництві олії та тваринних жирів ціни знизилися на 1,5%.

У постачанні електроенергії, газу та кондиціонованого повітря відбулося підвищення тарифів на 1,9% за рахунок подорожчання електроенергії на 2,1%.

Як повідомлялося, зростання цін у промисловості України в 2012 року сповільнилося до 0,3% з 14,2 % в 2011 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 травня 2020, 7:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.