На Львівщині пройшов перший аукціон з продажу прав оренди земель

На Львівщині відбувся перший на території області аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Організатором проведення земельного аукціону виступило Головне управління Держземагентства у Львівській області, повідомили в прес-службі відомства.

В результаті проведення аукціону було реалізовано права оренди двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 40 га. Із переможцями укладені середньострокові угоди оренди цих земельних ділянок строком на 7 років.

Також в області продано право оренди земельної ділянки площею 25 га, розташованої на території Хоробрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Сокальського району Львівської області та земельної ділянки площею 15 га, розташованої на території Тетевчицької сільської ради (за межами населеного пункту) Радехівського району Львівської області.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 36,93 тис. грн. Загалом за період користування орендарями цих земельних ділянок до місцевих бюджетів нараховано 258,51 тис. грн.

Фінансування підготовки лотів, організація та проведення земельних торгів здійснювалося за рахунок коштів Державного бюджету України.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, :37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.