Нацбанк Білорусії посилить грошово-кредитну політику

Підходи до рефінансування банків з боку Національного банку також будуть посилюватися, стимулюючи банки забезпечувати проведення активних операцій строго у відповідності з наявними ресурсними можливостями.

Про це повідомляє РІА "Новості" з посиланням на повідомлення регулятора, поширене в середу.

"Національний банк в 2014 році не здійснюватиме пом'якшення грошово-кредитної політики на тлі досягнутих домовленостей в частині залучення необхідних обсягів зовнішніх запозичень для поповнення державних золотовалютних резервів. Навпаки, підходи до її проведення будуть посилені", – йдеться в повідомленні.

Регулятор заявляє, що реалізація заходів з підвищення ефективності банківського кредитування дозволить у першому кварталі поточного року обмежити приріст вимог до економіки на рівні до 0,7% в середньому за місяць.

"Такі темпи кредитування відповідають річному прогнозу, дозволяють забезпечувати необхідний розвиток економіки без негативного впливу на макроекономічну збалансованість", – йдеться в повідомленні.

У поточному році продовжиться проведення курсової політики, що забезпечує формування обмінного курсу білоруського рубля на основі попиту і пропозиції. При цьому Національний банк не допустить різких коливань курсу, згладжуючи їх своїми інструментами, йдеться в повідомленні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 15:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.