"Регіонали" стверджують, ніби зменшили дефіцит Пенсійного фонду

Завдячуючи пенсійній реформі дефіцит Пенсійного фонду зменшився на 2,7 млрд. грн., а мінімальна пенсія за останні три роки збільшилася вдвічі.

Про це заявив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Олександр Стоян в ефірі телеканалу БТБ, повідомили у прес-службі партії.

"Головна мета будь-якої реформи – покращення життя людей. А, зокрема, мета пенсійної реформи – створити такі умови, щоб люди отримували пенсії, розмір цих пенсій зростав і не було затримок по їх виплатах. Ця реформа була необхідна, адже відрахувань із доходів працюючих громадян для наповнення Пенсійного фонду й уникнення його дефіциту не вистачало. Адже Україна була на першому місці за молодістю виходу на пенсію, тобто в нас був найнижчий вік: 55 років – жінки і 60 років – чоловіки", – нагадав народний депутат.

"До проведення пенсійної реформи кожного року з державного бюджету в Пенсійний фонд перераховувалася дотація 60-65 млрд. грн. А це означало, що в державному бюджеті, з якого фінансуються зарплати вчителям, лікарям, військовослужбовцям та іншим працівникам бюджетної сфери, створювався дефіцит, і ми не могли суттєво збільшувати заробітні плати, соціальні виплати, пенсії, тому що всі надходження до Пенсійного фонду та дотація з держбюджету йшли на виплату пенсій. Водночас нам треба було поступово піднімати рівень мінімальної пенсії. Та попри все за останні три роки ми щороку переглядали мінімальну пенсію. І якщо порівняти з 2010 роком – мінімальна пенсія збільшилася вдвічі, значно зросла і середня пенсія", – заявив Стоян.

"А за рахунок збільшення віку виходу на пенсії як чоловіків і жінок, так і окремих категорій держслужбовців, у цьому році дефіцит Пенсійного фонду зменшився на 2,7 млрд. грн.", – підсумував депутат.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 листопада 2020, 4:11

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.