"АвтоКрАЗ" збільшив виробництво вантажівок на 15%

ПАТ "АвтоКрАЗ", єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів, в 2013 році випустив 930 автомобілів, що на 15,1 % перевищило аналогічний показник 2012 року.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу компанії.

"Цього вдалося досягти завдяки вжитим керівництвом компанії заходам, в числі яких виведення на ринок нових моделей і модифікацій автомобілів, підвищення їх споживчих якостей, формування пільгових умов продажів, оптимізація цін і вихід на нові ринки збуту", – наголошується в прес-релізі компанії.

При цьому "АвтоКрАЗ" у другому півріччі минулого року збільшив виробництво автомобілів вдвічі порівняно з першим півріччям, випустивши 602 вантажівки.

У загальному обсязі виготовлених за рік автомобілів частка шасі склала 46%, бортових – 31%, тягачів – 20%, решта – самоскиди і спецтехніка.

"Враховуючи експортну орієнтованість ПАТ " АвтоКрАЗ", його робота, в основному, була сконцентрована на виконанні зовнішньоекономічних контрактів", – йдеться в документі.

У прес-службі також наголосили, що в 2013 році автозавод також збільшив випуск різної продукції, що поставляється по кооперації. Зокрема, виробництво литва зросло на 28% – до 53,5 млн. грн, запчастин та іншої продукції – на 37%, до 47,1 млн. грн.

Крім цього, "АвтоКрАЗ" виконав великий обсяг дослідно-конструкторських робіт з розробки нових і модернізації автомобілів, які випускаються серійно, завершив роботи з сертифікації нового сімейства автомобілів КрАЗ з компонуванням "кабіна над двигуном" і інтегральним пластиковим капотом, почав серійне виробництво автомобілів з капотом інтегрального типу.

Ще одним успішним результатом роботи компанії в минулому році стало створення, виготовлення та експлуатаційні випробування перспективних автомобілів нового покоління – зерновозного автопоїзда КрАЗ-6511С4 класу Євро-4 з підвищеним до 75 кубів об'ємом вантажу і низькою витратою палива, та автомобіля-шасі КрАЗ-5401К2 з газовим двигуном Daimler (Євро-5) під установку різних комунальних надбудов.

"У 2014 році автозавод націлений на нарощування темпів виробництва, освоєння нових моделей, поліпшення якості та підвищення споживчих властивостей автомобілів, що випускаються", – наголошується в прес-релізі без вказівки подробиць.

"АвтоКрАЗ" випускає 33 базові моделі, більше 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки КрАЗ для роботи у всіх галузях економіки та Збройних силах України. Автомобілі холдингу також експлуатуються більш ніж в 60 країнах світу. Близько 80% виробленої продукції експортується.

"АвтоКрАЗ" входить до складу фінансово-промислової групи "Фінанси та Кредит", підконтрольної українському бізнесменові Костянтину Жеваго.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 14:02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.