Московські угоди нададуть стимулу розвитку космічної галузі, – Мінекономрозвитку

Підписані в Москві документи дозволять реалізовувати масштабні спільні українсько-російські проекти, які нададуть стимулу космічній галузі в цілому.

Про це заявив Урядовий уповноважений з питань співробітництва з Російською Федерацією, державами-учасниками Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариства та іншими регіональними об'єднаннями Валерій Мунтіян, повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку й торгівлі.

"Вітчизняна космічна галузь – надзвичайно перспективна. Досягнуті домовленості дозволяють розширити співпрацю. А це значить, будуть замовлення, зокрема, на створення ракети дуже високого класу і великої потужності – вона піднімає до 70 тонн", – зазначив Урядовий уповноважений.

У Мінекономрозвитку нагадали, що за підсумками засідання Українсько-Російської міждержавної комісії був підписаний ряд документів, у тому числі й Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та Федеральним космічним агентством (Російська Федерація) щодо співробітництва в галузі ракетно-космічної промисловості.

У рамках досягнутих домовленостей буде здійснюватися співпраця у створенні спільних підприємств для реалізації проектів «Морський старт», «Наземний старт» та програми «Дніпро», кооперації українських та російських підприємств і організацій при виробництві космічних апаратів наукового призначення і перспективних ракет-носіїв, виробництва навігаційної апаратури і обладнання навігаційно-інформаційних систем.

«У перспективі проекти з будівництва інших ракет, супутників, а також з реалізації багатьох послуг, які може надати космічна галузь народногосподарському комплексу обох країн (зв'язок, метеорологія, сільське господарство, екологія, МНС, оборона тощо). В основному на наших потужностях. Для нас найголовніше забезпечити розвиток цієї галузі, а якщо будуть замовлення, підуть інвестиції, інновації, звичайно, космічна галузь буде розвиватися. Це дасть можливість Україні відновити колишню славу космічної держави», – підсумував Валерій Мунтіян.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 10:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.