Бюджет-2014 буде ухвалено 16 січня, – Азаров

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Державний бюджет на 2014р. має бути схвалено 16 січня.

Про це він сказав під час засідання уряду в четвер, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

"Надзвичайно важливим для сталого розвитку держави є прийняття Державного бюджету. Саме він забезпечить стабільність в державі, розвиток промисловості та аграрного виробництва і на цій основі – підвищення соціальних стандартів", – наголосив прем’єр.

За його словами, Верховна Рада прийняла спеціальну постанову про особливості розгляду і прийняття Державного бюджету на 2014 рік. Відповідно до неї, Комітет Верховної Ради з питань бюджету розпочав підготовку пропозицій до проекту бюджету за участю уповноважених представників Кабінету міністрів.

"Підготовка відбудеться у вкрай стислий термін: до 10 години 16 січня 2014 року. В цей же день проект Закону про Державний бюджет України на 2014 рік, згідно з цією постановою, має бути прийнятий в цілому", – запевнив Азаров.

"Тому наступний тиждень буквально кожен член Кабінету міністрів повинен присвятити в першу чергу роботі з народними депутатами, з комітетами Верховної Ради і парламентськими фракціями, щоб донести до них наше переконання: розроблений урядом бюджет – це головна запорука фінансової стабільності і економічного розвитку в 2014 році", – підсумував глава уряду.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 15:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.