Азаров згадав про відносини з Євросоюзом

Україна повинна почати практичні переговори щодо умов підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом та зону вільної торгівлі з ЄС, заявив прем’єр-міністр Микола Азаров.

Про це він сказав у четвер під час засідання уряду, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

За словами Азарова, він доручив "під керівництвом віце-прем’єр-міністра Ю.Бойка провести поглиблений секторальний аналіз наслідків створення цієї зони вільної торгівлі для вітчизняної економіки".

"Нам не потрібні припущення. З нашими партнерами ми повинні говорити мовою фактів, цифр, неспростовних аргументів. Тому, що на вагах – саме існування України, яка розвиває власну сучасну економіку, а не економіку інших країн. Знехтувати будь-яким ризиком не можна", – наголосив прем’єр.

"Я переконаний, що факти знайдуть розуміння у наших європейських партнерів, коли ми покладемо на стіл пакет умов імплементації Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі", – додав він.

Як зазначив Азаров, цю роботу також треба виконати у дуже стислий термін. Він наголосив на персональній відповідальності за це міністрів Прасолова, Короленка, Присяжнюка, Ставицького, Темника, Козака. "І взагалі це справа кожного члена Кабінету міністрів", – зауважив глава уряду.

"Таким чином, завдання полягає в тому, щоб в лютому ми мали збалансований, системний проект розвитку держави з повним використанням переваг, які дають зона вільної торгівлі з СНД і промислова кооперація з Росією та взаємодія з країнами Європейського Союзу", – підсумував прем’єр.

"Нам потрібна скоординована система дій у конкретних напрямках, галузях і навіть щодо окремих підприємств. Це ж потрібно й іноземним інвесторам, без яких завдання модернізації української економіки неможливо виконати", – наголосив він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2021, 5:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.