НКЦПФР пропонує уцінити в активах ІСІ фіктивні і необоротні цінні папери

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) пропонує знизити ціну в активах інститутів спільного інвестування (ІСІ) цінні папери з наявністю ознак фіктивності та акції, обіг яких зупинено.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на НКЦПФР.

Ініціатива міститься в проекті рішення "Про внесення змін до положення "Про порядок визначення вартості чистих активів ІСІ", схваленому на черговому засіданні НКЦПФР.

Нацкомісія пропонує обнулити вартість ЦП в активах ІСІ, якщо реєстрація їх випуску скасована самим регулятором або судом.

За нульовою вартістю пропонується також оцінити ЦБ, обіг яких на дату оцінки не зупинено та реєстрація випуску яких не скасована, але їх емітент ліквідований і/або визнаний банкрутом і в його ставленні відкрито ліквідаційну процедуру.

Якщо обіг акцій зупинено більше ніж через 12 місяців з моменту оприлюднення відповідного рішення, то такі акції оцінюються з використанням спеціальних коефіцієнтів: 0,5 - якщо минуло від 12 до 15 місяців, 0,25 - від 15 до 18 місяців , 0 - понад 18 місяців.

У разі відновлення обігу акцій їх оцінка зростає до вартості, зафіксованої до застосування зазначеного коефіцієнта.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 3:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.