Мексика визнала факт ухилення компаніями з РФ та України від сплати мит

Мексика винесла вердикт про ухилення компаніями України та Росії від сплати антидемпінгових мит на прокат вуглецевої сталі шляхом поставок у цю країну аналогічної продукції з додаванням бору.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на офіційний бюлетень уряду Мексики, розслідування ініційовано за клопотанням мексиканської сталеливарної групи Altos Hornos de Mexico (AHMSA) і охоплювало період поставок з 2010 по 2012 рр..

При цьому наголошувалося, що в цей період відбулося суттєве зростання поставок сталевої продукції з додаванням бору в Мексику без сплати мит.

AHMSA звинуватила компанії в додаванні бору до листовому вуглецевого прокату, що дозволяло піти з-під дії раніше введених антидемпінгових мит на даний прокат.

У висновках урядового органу вказується на достатні докази, що імпорт сталевого вуглецевого листа з бором з Росії та України мають незначні відмінності в порівнянні з товарами, що підлягають антидемпінговим митам, тому повинні піддаватися сплаті компенсаторних мит.

Таким чином, введені раніше компенсаційні мита будуть застосовуватися до металопрокату з додаванням бору: мито на ввезення сталі з Росії – 36,8%, для України – 60,1%.

Рішення набуло чинності після публікації в офіційному бюлетені уряду Мексики.

У даному розслідуванні взяла участь компанія Metinvest International SA, що входить до групи "Метінвест" (Україна).

Як повідомлялося, в 2005р. в результаті антидемпінгового розслідування Мексика запровадила мита на прокат з вуглецевої сталі в листах з Росії, України та Румунії, заходи діють до 8 червня 2016р. Мито на ввезення сталі з Росії становить 36,8%, для Румунії – 67,6%, для України – 60,1%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 травня 2020, 2:11

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.