Армії Китаю заборонили купувати авто іноземних марок

Голова КНР, голова Центральної військової ради Сі Цзіньпін підписав указ, згідно з яким армії заборонено закуповувати автомобілі іноземних марок.

Про це повідомляє Прайм з посиланням на інтернет-сайт міністерства оборони КНР.

Відтепер армія повинна користуватися виключно машинами китайських марок, таких як Хунци ("Червоний прапор"). З моменту підписання документа процес закупівель повинен здійснюватися через централізовану систему, зазначається у документі.

Даний захід є частиною державної програми з боротьби з корупцією та хабарництвом, а також націлена на скорочення витрат на утримання армії і поліції Китаю.

У квітні 2013 була введена заборона на установку армійських реєстраційних номерів на автомобілі класу люкс, насамперед, зарубіжних марок.

Наприкінці грудня 2013 керівництво Китаю заборонило чиновникам приймати подарунки і посилило контроль над їхніми зарубіжними поїздками. Чиновникам забороняється користуватися чартерними рейсами, приватними або корпоративними літаками для ділових поїздок за кордон. Крім того, було введено суворі обмеження на кількість осіб в поїздці і її тривалість.

Китайські ЗМІ часто повідомляють про випадки, коли чиновники відправляються за кордон у відпустку або на шопінг, при цьому оформлюючи поїздки як службові відрядження за казенний рахунок.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 червня 2019, 10:08

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.