Мінфін РФ наполягає на піднятті пенсійного віку

Глава Мінфіну РФ Антон Силуанов вважає за необхідне повернутися до обговорення питання про пенсійний вік в РФ для балансування пенсійної системи.

Про це він сказав, виступаючи в середу на гайдарівському форумі, повідомляє Прайм.

"Ми зараз провели серйозну роботу щодо пенсійної реформи. Це справді перший крок, ми зробили її більш справедливою, більш стимулюючою для того, щоб наші громадяни більше працювали і пізніше виходили на пенсію, більш справедливою з точки зору пільгових категорій", – зазначив міністр.

"Проте пенсійна система у нас не збалансована, більше 1 трлн. руб. ми витрачаємо на те, щоб забезпечити баланс пенсійної системи. Тому питання її налаштування, балансування – це окрема частина бюджетного пирога, вона, як і раніше, повинна бути в центрі уваги. Питання про пенсійний вік у нас все одно, вважаю, має обговорюватися і його необхідно ставити, оскільки без вирішення цього питання балансування пенсійної системи не зможе бути здійснене", – сказав Силуанов.

Зараз вік виходу на пенсію для чоловіків в Росії становить 60 років, а для жінок – 55. Тема можливого підвищення пенсійного віку активно обговорюється в ЗМІ, однак і президент РФ Володимир Путін, і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, і міністр праці Максим Топілін говорили, що таке підвищення є недоцільним.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.