Держбюджет-2014 має бути ухвалений протягом одного дня, – Азаров

Проект закону "Про Державний бюджет України на 2014 рік" повинен бути розглянутий і прийнятий у Верховній Раді протягом одного дня.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров у середу під час виступу на засіданні уряду, повідомили у прес-службі Кабінету міністрів.

" Необхідно конструктивно розглянути бюджет, відповідно до постанови Верховної Ради, за яку, до речі, проголосували і представники опозиції, а тепер відмовляються її виконувати. І його прийняти необхідно за один день. Тому я дуже сподіваюся, що народні депутати приймуть рішення з максимальною відповідальністю", – сказав глава уряду.

Водночас М.Азаров зажадав від усіх членів уряду докласти максимум зусиль у роботі з профільними комітетами парламенту і народними депутатами , обґрунтовуючи закладені в бюджеті параметри.

"Існує більше 3 тис. поправок, які коштують аж три бюджету в цілому. Абсолютно не збалансовано. Необхідно переконати депутатів, що тільки реальний бюджет дозволить країні стабільно розвиватися", – наголосив він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, :50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.